شماره تماس: ۸۸۷۵۵۸۱۸
صفحه نخست
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 

پخش زنده اینترنتی

پخش زنده اینترنتی
تاريخ:بيست و هشتم اسفند 1398 ساعت 15:08   |   کد : 6   |   مشاهده: 488
پخش آنلاین رویداد، مراسم و نشست ها
به دلایل گوناگون امکان حضور بسیاری از افراد در رویداد، مراسم و نشست های بسیاری فراهم نمیگردد، اما با پخش آنلاین و پخش زنده آنها میتوان مخاطبین بیشتری را جهت اطلاع از مراسم ها و نشست ها تحت پوشش قرار داد و در هزینه های زیادی صرفه جویی نمود.

وبینار آنلاین این امکان را برای شما فراهم مینماید تا با پخش آنلاین، بتوانید به اهداف خود در جذب و تحت پوشش قراردادن مخاطبین خود نائل گردید.

پخش زنده اینترنتی، برخلاف سرویس وبینار و کلاسهای آنلاین، ارتباطی یکسویه بوده و مشاهده کنندگان این پخش آنلاین، امکان مشارکت مستقیم در بحث ها و فهالیتها را نخواهند داشت، اما با توجه به ماهیت این خدمت، منابع سخت افزاری و پهنای باند کمتری برای پوشش این برنامه ها تحت اینترنت مورد نیاز میباشد.

همچنین مدیریت و کنترل و تعامل با شرکت کنندگان آنلاین به توجه به یکسویه بودن تعامل وجود نخواهد داشت و منابع کمتری برای اداره چنین جلساتی از برگزار کننده صرف خواهد شد.

در فرآیند پخش زنده اینترنتی، تصویر و صدای محل برگزاری با کیفیت های مختلفی به سمت سرور پخش زمده ارسال میگردد و این امکان وجود دارد تا مشاهده کننده این مراسم، بتواند بر اساس پهنای باند اینترنتی خود، بهترین کیفیت را متناسب با پهنای باند خود انتخاب و مشاهده نماید.
 


تصاویر مورد استفاده برای پخش زنده، میتوانند از منابع مختلفی تامین گردند، ساده ترین آنها استفاده از یک وب کم مجهز به میکروفن میباشد. البنه شما قادر هستید تصاویر حرفه ای تری همچون خروجی تدوین شده سالن های سمعی و بصری محل برگزاری همایش یا کنفرانس را به عنوان تصویر پخش زنده خود استفاده نمایید. همچنین استفاده از دوربین های مدار بسته و دستگاه های DVR و NVR و یا حتی دوربین دستگاه های موبایل نیز برای این امر قابل استفاده میباشند.

در مجموع شما قادر هستید بر اساس شرایط و امکانات خود، تصاویر را برای پخش زنده انتخاب و ارسال نمایید.
برای دریافت قیمت سرویس پخش زنده، با ما تماس بگیرید
 
 

عوامل موثر در قیمت پخش زنده اینترنتی به شرح زیر میباشد:

  • محل برگزاری رخداد جهت ارسال تصاویر
  • تعدا بازدیدکنندگان همزمان رخداد
  • کیفیت مورد نظر جهت پخش آنلاین
  • مدت زمان برگزاری رخداد
  • تجهیزات مورد نیاز و شرایط محیطی محل رخداد

http://webinaronline.negarcms.ir/News/1/6
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 نقشه سایت