شماره تماس: ۸۸۷۵۵۸۱۸
صفحه نخست
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 

کلاس مجازی

کلاس مجازی
تاريخ:بيست و هشتم اسفند 1398 ساعت 15:07   |   کد : 5   |   مشاهده: 539
همه ابزار های یک کلاس درس، اما بصورت مجازی
یکی از ابزارهای آموزشی جدید که پس از فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی کاربرد گسترده ای یافته است، کلاس مجازی میباشد.

در کلاسهای مجازی، استاد و دانشجو در کلاس حضور یافته و استاد مطالب را با استفاده از ابزار هایی که نرم افزار ملاس مجازی در اختیار او قرا میدهد، برای دانشجویان ارایه مینماید. همچنین درصورت نیاز، دانشجویان نیز در زمان برگزاری کلاس مجازی مشارکت کرده و درصورت وجود سوال یا نیاز به توضیح، موضوع را با ارایه دهنده محتوی مطرح مینمایند.

همچنین مطالب بیان شده در کلاس برای مراجعت بعدی ضبط شده و اندکی پس از پایان کلاس، قابل مشاهده و بهره برداری میباشد.

کلاس مجاوی محدود به افرادی با دانش رایانه ای بالا نبوده و به راحتی میتوان از آن در انواع دوره های آموزشی برای سطوح مختلف افراد بهره برد.

با استفاده از سرویس های ابری کلاس مجازی، شما میتوانید با خرید کلاس مجازی، دوره های خود را بصورت برنامه ریزی شده تعریف نموده و شرکت کنندگان در کلاس را بر اساس سطح دسترسی مورد نظر خود، به کلاس دعوت نمایید.

نرم افزار کلاس مجازی ما با استفاده از زیرساخت BigBlueButton آماده سازی شده و ارایه میگردد.

کلیه سرویس ها بلافاصله پس از پرداخت هزینه ها اماده استفاده برای شما میباشند و میتوانید بصورت ابری از آنها بدون دغدغه در خصوص نگهداری، بروز رسانی، امنیت، ظرفیت های سخت افزاری و .... استفاده نمایید.


درصورت نیاز به مشاوره در خصوص سرویس های قابل ارایه و نحوه سرویس دهی، همکاران ما آماده پاسخ به سوالات شما میباشند و شما میتوانید با ما تماس بگیرید.

سفارس کلاس مجازی

http://webinaronline.negarcms.ir/News/1/5
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 نقشه سایت